VANY CHAUSSON

WYMARZONY KAMPER W KOMPAKTOWEJ WERSJI

Projektanci pojazdów Chausson stawiają na innowacyjność. Nie inaczej było z vanami od tej francuskiej marki. Kompaktowe, ale jednocześnie niezwykle wygodne modele zostały zaprojektowane z myślą o Twoich przyszłych podróżach.

Vany Chausson to prosta oferta i wyjątkowy stosunek jakości do ceny. 1 podwozie Fiata, 5 modeli do wyboru, 3 rozmiary pojazdów i 3 różne wykończenia wnętrza. Wybierz swojego idealnego vana i rozpocznij wygodne podróżowanie na własnych warunkach!

Wyposażenie

Zewnętrzna markiza w standardzie

Zasilanie

Wydajne panele słoneczne zapewniają dostępność energii

Gwarancja

7 lat gwarancji na szczelność zabudowy

Bezpieczeństwo

Kontrola trakcji w standardzie każdego pojazdu

Komfort

Wygodny, elektrycznie wysuwany stopień przy wejściu do pojazdu

DOSTĘPNE UKŁADY WNĘTRZ

Chausson V594 MAX

4 miejsca do jazdy | 4 miejsca do spania
Długość: 5,99m

Chausson V690

4 miejsca do jazdy | 2 miejsca do spania
Długość: 6,36m

Chausson V594S

4 miejsca do jazdy | 2 miejsca do spania
Długość: 5,41m

Chausson V594

4 miejsca do jazdy | 2 miejsca do spania
Długość: 5,99m

Chausson X550

4 miejsca do jazdy | 4 miejsca do spania
Długość: 5,99m

MULTIMEDIA

Nie wiesz, który model vana Chausson wybrać? Zapoznaj się z poniższymi fotografiami dostępnych układów wnętrz!

POZNAJ ŚWIAT CHAUSSON

4 zróżnicowane gamy pojazdów, dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego kierowcy. Wybierz swoją wersję!

Kamper vany Chausson

Vany cieszą się sporą popularnością zwłaszcza wśród osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z caravaningiem. Te stosunkowo najmniejsze spośród kamperów oferują zwykle od 2 do 4 miejsc do spania, w związku z czym są chętnie wybierane przez pary czy niewielkie rodziny. Mniejsze gabaryty pojazdu oznaczają też zwykle bardziej przystępną cenę, co dla wielu osób ma spore znaczenie.

Oczywiście vany oferują nieco niższy poziom wygody niż np. kampery zintegrowane, ale obecnie można bez problemu znaleźć na rynku takie, które zapewniają wszelki niezbędny asortyment. Przykładem takich pojazdów są vany Chausson. W ich wnętrzu znajdziesz zarówno część sypialną, aneks kuchenny, toaletę z prysznicem, jak i część dzienną. Dzięki temu w vanie można nie tylko spędzać wakacje, ale też mieszkać i pracować zdalnie.

Podróżowanie vanem Chausson – dlaczego warto?

Vany są krótsze i węższe od standardowych kamperów, ale dla wielu osób to ich duża zaleta. Dzięki temu pojazd jest zwrotniejszy i spala mniej paliwa, co przy objazdowych wakacjach  ma spore znaczenie. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wnętrza kampervanów Chausson nie tracą na jakości nawet przy zmniejszeniu powierzchni. Z tyłu pojazdów znajdziesz wygodne, dwusobowe łóżko lub dwa łóżka, które zapewnią komfortowy wypoczynek nawet czterem osobom. Dodatkowo vany dwuosobowe mają też przewidziane miejsce na spory garaż, w którym można bez problemu przewozić np. dwa rowery. To dobra informacja dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek podczas wakacji i chcą eksplorować nowe tereny nie tylko na dwóch, ale również na czterech kółkach.

W środku vanów Chausson czekają na Was wszelkie niezbędne udogodnienia, dzięki czemu nie odczujecie w żaden sposób zmniejszenia przestrzeni. Wygodny, rozkładany stół zapewnia miejsce do swobodnego spożywania posiłków czy do pracy. W samej kuchni znajdziecie z kolei 2-palnikową kuchenkę z zamykaną pokrywą, dzięki której można dodatkowo zwiększyć przestrzeń roboczą. W kuchni nie brakuje też licznych szafek z lekkim domknięciem. Możecie przechowywać w nich cały niezbędny asortyment do gotowania i jednocześnie nie zagracać przestrzeni, unikniecie więc efektu bałaganu w kamperze. To ważne nie tylko ze względów bezpieczeństwo, ale też po prostu dla lepszego komfortu. Wakacje trwające kilka tygodni wymagają dobrej organizacji – na szczęście dzięki świetnemu rozplanowaniu przestrzeni w vanach Chausson nie musisz obawiać się, że nie znajdziesz w kamperze miejsca na ułożenie swoich rzeczy.

Jak wybrać vana Chausson dla siebie?

Przede wszystkim warto zwrócić na to, na czym najbardziej zależy nam w podróży. Jeśli potrzebujecie nieco większej, wygodnej łazienki, to kampervan Chausson X550 powinien przypaść Wam do gustu. To van, który posiada łazienkę z tyłu pojazdu, a łóżka z przodu, zaraz za kabiną kierowcy. Ten dość nietypowy układ z pewnością będzie więc dobrą opcją dla osób, dla których komfortowy prysznic jest priorytetem.

Przy wyborze vana Chausson należy też wziąć pod uwagę to, w ile osób będziecie podróżować. Jeśli van ma być przeznaczony tylko dla dwóch osób, to wersje V690 lub V594S powinny w zupełności wystarczy. Jeśli jednak rozważacie podróżowanie większą ekipą, maksymalnie do czterech osób, to polecamy vana Chausson V594 MAX lub Chauson X550.

Oczywiście nie bez znaczenia jest również sama długość pojazdów. Warto wiedzieć, że nawet kamper vany są dość zróżnicowane pod względem długości. Jeśli szukasz kampera możliwie jak najkrótszego, postaw na Chausson V594S – jego długość to zaledwie 5, 41 m. Osobom, dla których długość pojazdu nie ma aż tak dużego znaczenia, polecamy nieco dłuższe pojazdy, np. Chausson X550 o długości 5,99 m.

Wybraliście już idealny model dla siebie?  A może nadal zastanawiacie się, na którą opcję warto postawić? Odwiedźcie jeden z naszych 3 salonów. CarGO! jest oficjalnym dealerem Chausson w Polsce, dlatego jeśli chcecie obejrzeć pojazdy marki na żywo, zapraszamy do naszych salonów w Warszawie, Poznaniu oraz w Wejherowie. Do zobaczenia!