KAMPERY CHAUSSON Z ALKOVĄ

NAJCZĘSTSZY WYBÓR DUŻYCH RODZIN

Doskonały, rodzinny samochód kempingowy. Posiada alkowę umieszczoną nad kabiną kierowcy, na której znajduje się duże, dwuosobowe łóżko.

Przestrzeń

Kampery z miejscem nawet do 7 osób

Komfort

Duża przestrzeń nad głowami daje wysokie poczucie komfortu

Wygoda

Pełnowymiarowe łóżka w standardzie

Bezpieczeństwo

Kontrola trakcji w standardzie każdego pojazdu

DOSTĘPNE UKŁADY WNĘTRZ

Chausson C514

4 miejsca do jazdy | 4 miejsca do spania
Długość: 5,99m

Chausson C656

7 miejsc do jazdy | 7 miejsc do spania
Długość: 6,96m

Chausson C717GA

5 miejsc do jazdy | 5 miejsc do spania
Długość: 7,46m

MULTIMEDIA

Sprawdź, jak prezentuje się wnętrze Chaussona z Alkową i wybierz model dla siebie!

POZNAJ ŚWIAT CHAUSSON

4 zróżnicowane gamy pojazdów i kilkanaście opcji układów wnętrza do wyboru. Oto Chausson w najlepszym wydaniu!

Kamper Chausson z alkową

Kampery wzbogacone o alkowę są zdecydowanie najpopularniejszym wyborem wśród rodzin. To pojazdy, które oferują najwięcej miejsc do spania; mogą pomieścić nawet do 7 osób!  Żaden inny kamper nie oferuje tak wiele łóżek, jak właśnie ten z alkową. Dodatkowo dzięki temu, że dwuosobowe łóżko zainstalowano nad kabiną kierowcy, kamper zyskuje nieco na przestrzeni. To też ułatwia codzienne funkcjonowanie z większą ekipą.

Za wyborami kamperów typu alkowa często stoi też kwestia ceny. Tego typu pojazdy kempingowe są nieco tańsze od np. zintegrowanych kamperów, dlatego będą dobrą opcją dla osób z ograniczonym budżetem. Nie oznacza to jednak, że za niższą ceną pojazdu stoi gorsza jakość. Kampery Chausson z alkową, tak jak i inne modele, wyróżniają się znakomitą jakością wykończenia zarówno wewnątrz, jak i zewnątrz pojazdu. To samochód, który będzie służył Wam przez wiele lat i z pewnością idealnie sprawdzi się na różnych, rodzinnych wakacjach, niezależnie od tego czy preferujecie dziki wypoczynek, aktywne zwiedzanie czy relaks nad morzem.

Co warte wspomnienia, kampery z alkową są też stosunkowo wysokie, dlatego będą odpowiednie dla podróżników o naprawdę imponującym wzroście. Z pewnością dobrze sprawdzą się też w przypadku osób, które lubią podróżować większą ekipą ze znajomymi.

Modele Chausson – poznaj wygodę alkowy

Kampery typu alkowa oferują więcej miejsca do przechowywania bagażu, co, nie ukrywajmy, przy podróżowaniu w 6 czy 7 osób ma naprawdę ogromne znaczenie. W pojazdach tej francuskiej marki znajdziecie naprawdę sporo schowków czy zabezpieczonych szafek, w których można bezpiecznie przechowywać cały niezbędny asortyment.

Warto podkreślić, że poszczególne modele Chausson z alkową są dość mocno zróżnicowane. Przykładowo, wersja Chausson C656 s posiada miejsca noclegowe dla 7 osób, w związku z czym jest wzbogacona nie tylko o łóżko nad kabiną kierowcy, ale też o łóżko piętrowe z tyłu pojazdu. Dodatkowe miejsca noclegowe można stworzyć w strefie dziennej.

Nieco mniejszy, bo 4-osobowy model Chausson C514 oferuje łóżko nad kabiną kierowcy oraz podwójne łóżko z tyłu pojazdu. Pomiędzy tymi dwoma propozycjami mieści się jeszcze model dla 5 osób, z 2 pojedynczymi łóżkami znajdującymi się z tyłu pojazdu.

Jak widać, wybór jest naprawdę spory, więc nie powinniście mieć problem z dopasowaniem idealnego układu dla siebie. Jeśli macie wątpliwości co do tego, która opcja sprawdzi się u Was najlepiej, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. W salonach CarGO! w Warszawie, Poznaniu i Wejherowie możecie obejrzeć poszczególne modele Chausson i wybrać taki, który najbardziej odpowiada Waszym potrzebom.

Kampery Chausson z alkową – udogodnienia dla podróżujących

Chausson to marka, która dba o wysoki poziom komfortu kamperowiczów, dlatego we wnętrzu pojazdu znajdziecie liczne udogodnienia. Wśród nich warto wspomnieć między innymi o obrotowych fotelach w kabinie kierowcy, które można zwrócić w stronę stołu. Dzięki temu zyskujecie dodatkowe dwa miejsca, co ma niebagatelne znaczenie np. podczas rodzinnego spożywania posiłków. Dodatkowo w kamperach z alkową znajdziecie też drzwi z moskitierą, która zapobiega przedostawaniu się do środka insektów, a także okna z roletami. To ważne zwłaszcza dla rodzin, które podróżują z małymi dziećmi. Dzięki roletom stworzycie w środku pojazdu przyjemny półmrok, przez co dzieci będą mogły udać się na komfortową drzemkę nawet w środku dnia.

Warto też zwrócić uwagę na zewnętrzną zabudowę, a konkretniej na zastosowane technologie, które jeszcze bardziej uprzyjemniają podróżowanie kamperem. W Chaussonie niewątpliwie jednym z hitów jest tzw. Technibox, czyli panel z elektroniką służącą do sterowania. Dodatkowo Technibox zawiera w sobie również obszar czystej wody. Ułatwia on uzupełnianie zapasu wody do kampera.

Chcesz dowiedzieć się więcej o poszczególnych modelach kamperów Chausson? Zapoznaj się ze wszystkimi pojazdami dostępnymi w CarGO!. U nas możesz zamawiać również Chausson zintegrowany, półzintegrowany, vana, a także wspomniany już model z alkową. Zapraszamy do salonów CarGO! w Poznaniu, Warszawie oraz w Wejherowie.