KAMPERY CHAUSSON

KAMPER PÓŁZINTEGROWANY NA MIARĘ TWOICH POTRZEB

To najczęściej wybierany model w Europie. Możesz wybrać spośród kilku dostępnych układów – sprawdź!

Wyposażenie

Okno dachowe SkyLight
Wydzielona przestrzeń techniczna
Ogrzewanie kampera zasilane paliwem ze zbiornika, z możliwością użytkowania w trakcie jazdy.

Zasilanie

Wydajne panele słoneczne zapewniają dostępność energii

Trwałość

Struktura IRP: poszycie GRP na suficie/podłodze/ścianach, izolacja Styrofoam o grubości 55-64 mm

Bezpieczeństwo

Okna z podwójnym ryglowaniem w zestawie z roletami lub ekranami

Dostępność

Drugie wejście do garażu po lewej stronie pojazdu
100% oświetlenie LED zarówno wewnątrz jak i zewnątrz
Zewnętrzne złącze gazowe oraz prysznic

Komfort

6-biegowa, automatyczna skrzynia biegów

Ogrzewanie za pomocą paliwa samochodowego

Wyposażenie kuchni: szuflada na patelnie, stojak na przyprawy, stojak na butelki, haczyk na worek na śmieci, osiatkowane okno.

DOSTĘPNE UKŁADY WNĘTRZ

Chausson 660

4 miejsca do jazdy | 4 miejsca do spania
Długość: 6,99m

Chausson 640

4 miejsca do jazdy | 4 miejsca do spania
Długość: 6,96m

Chausson 716

5 miejsca do jazdy | 5 miejsca do spania
Długość: 7,46m

Chausson 644

5 miejsc do jazdy | 5 miejsc do spania
Długość: 6,96m

Chausson 777GA

4 miejsca do jazdy | 5 miejsc do spania
Długość: 7,16m

Chausson 627GA

5 miejsc do jazdy | 5 miejsc do spania
Długość: 6,96m

Chausson 788

4 miejsca do jazdy | 5 miejsc do spania
Długość: 7,16m

Chausson 720

5 miejsc do jazdy | 5 miejsc do spania
Długość: 7,16m

Chausson 630

4 miejsca do jazdy | 4 miejsca do spania
Długość: 6,96m

Chausson 648

4 miejsca do jazdy | 5 miejsc do spania
Długość: 6,96m

Chausson 650

4 miejsca do jazdy | 4 miejsca do spania
Długość: 6,36m

Chausson S514

4 miejsca do jazdy | 3 miejsca do spania
Długość: 5,99m

Chausson S697GA

4 miejsca do jazdy | 3 miejsca do spania
Długość: 6,59m

MULTIMEDIA

Planujesz zakupić Chaussona w wersji półzintegrowanej? Zapoznaj się z fotografiami dostępnych układów wnętrza i wybierz opcję dla siebie!

POZNAJ ŚWIAT CHAUSSON

Wybierz jedną spośród 4 dostępnych gam kamperów Chausson i rozpocznij eksplorację świata!

Kampery Chausson – poznaj model półzintegrowany

Kampery półzintegrowane to częsty wybór osób, które z jednej strony nie przepadają za pojazdami z alkową, a z drugiej szukają czegoś w bardziej ekonomicznej cenie. Nie da się ukryć, że ten typ kamperów jest tańszy od pojazdów całkowicie zintegrowanych. Cena ma dla wielu osób duże znaczenie przy wyborze pojazdu kempingowego i niewątpliwie dlatego kampery półzintegrowane cieszą się tak dużym zainteresowaniem Co je wyróżnia?

W półintegrze kabina kierowcy nie jest w pełni zintegrowana z wnętrzem i pozostaje częściowo oddzielona. To sprawia, że ten typ pojazdów nie zapewnia też dodatkowego miejsca noclegowego nad szoferką. W związku z tym kampery półzintegrowane Chausson oferują maksymalnie do 5 miejsc do spania. Nadal są jednak dobrym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi. Łóżka w tym modelu umiejscowione są zwykle w strefie dziennej oraz w tylnej części pojazdu, co zapewnia komfortowy wypoczynek.

Specyficzny układ bryły sprawia, że kampery Chausson półzintegrowane mają nieco bardziej ograniczoną przestrzeń. Z drugiej strony jednak ich opływowy kształt pozytywnie wpływa na aerodynamikę, dzięki czemu pojazd zużywa mniej paliwa w trakcie jazdy.

Chausson Polska – oficjalny dealer marki

Zastanawiasz się, czy kamper półzintegrowany będzie dobrym wyborem dla Ciebie? Pamiętaj, że wszystkie modele kamperów możesz obejrzeć w naszych 3 punktach w Polsce. CarGO! znajdziesz w Poznaniu, Warszawie oraz w Wejherowie. W każdym z punktów spotkasz specjalistów, którzy zaprezentują Ci różnice pomiędzy poszczególnymi modelami i pomogą podjąć najlepszą decyzję. Zapraszamy do umówienia się na indywidualne konsultacje z naszymi specjalistami.

Kupno kampera Chausson w CarGO! – dlaczego warto?

Sprzedażą oraz wynajmem kamperów zajmujemy się od 2009 roku. Duże doświadczenie oraz zadowolenie klientów motywuje nas do regularnego poszerzania oferty. Do tej pory zajmowaliśmy się sprzedażą wielu pojazdów kempingowych – obecnie dołączyły do nich kampery marki Chausson.

Za co docenia się tę francuską markę? Przede wszystkim za szeroką gamę pojazdów. Chausson dba o to, by w ofercie nie zabrakło zarówno bardziej ekonomicznych, jak i tych prestiżowych modeli. Dzięki temu wszystkie osoby, również te dysponujące mniejszym budżetem, mogą sobie pozwolić na zakup wymarzonego kampera.

Chausson wyróżnia się wśród innych marek innowacyjnymi rozwiązaniami, które doceniły już tysiące kamperowiczów na całym świecie. Wystarczy wspomnieć między innymi o rewolucyjnym systemie IRP, który wprowadzono w kamperach Chausson po raz pierwszy w 2015 roku. System ten gwarantuje znakomitą izolację termiczną i świetnie chroni nawet przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Projektanci pojazdów Chausson zadbali również o zwiększenie grubości podłogi oraz dachu w stosunku do klasycznych norm w kamperach. To gwarantuje też nie tylko lepszą izolację termiczną, ale również akustyczną.

Wiele osób decydujących się na wybór kamperów Chausson docenia również ich wnętrze. Pojazdy tej francuskiej marki wyróżniają się m.in. świetnym rozplanowaniem przestrzeni. Najlepiej widać to na sprytnie poukrywanych schowkach, które z jednej strony nie zabierają zbyt wiele miejsca, a z drugiej tworzą przestrzeń do przechowywania bagaży, sprzętu plażowego, butów czy książek. Niewątpliwą zaletą pojazdów Chausson są również głębokie garderoby, w których można wygodnie przechowywać  ubrania całej rodziny. Osoby, które nawet na wakacjach cenią sobie smaczne, domowe posiłki i samodzielne gotowanie, z pewnością docenią też świetnie wyposażoną kuchnię oraz dużą lodówkę. Pojemność lodówki wynosi aż 167 l (lub opcjonalnie 145 l w mniejszych modelach) gwarantuje, że nawet w domu na kółkach nie będziecie musieli rezygnować z zapasów ulubionych produktów.

Warto zwrócić też uwagę na drobne szczegóły, które zwiększają komfort korzystania z kamperów Chausson. Należą do nich między innymi szuflady z delikatnym domknięciem oraz z dodatkową blokadą, którą można uruchomić na czas jazdy. Nieocenioną pomocą jest również płyta pieca ze szklaną pokrywą, którą przed rozpoczęciem gotowania można domknąć, by zyskać dodatkową przestrzeń roboczą.